Kariéra

Naštartujte kariéru realitného makléra v DOM-REALÍT

Poslať žiadosť

Prečo sa stať realitným maklérom v realitnej kancelárií DOM-REALÍT?

Hľadáme ambicióznych a sebestačných ľudí, ktorí majú seriózny záujem budovať svoju kariéru v realitnom biznise. Na začiatku Vám poskytneme školenie, vďaka ktorému získate know-how, ktoré sme dlhé roky získavali priamo v praxi. Spoločne si vysvetlíme firemnú kultúru a počas celého pôsobenia v našej spoločnosti Vám bude k dispozícii osobný mentor, ktorého úlohou bude smerovať Vašu realitnú kariéru správnym smerom.

Práca realitného makléra v našej spoločnosti je príjemná, keďže od maklérov nevyžadujeme žiadne reporty a maklér sa rozhoduje sám, kedy a kde bude pracovať. Každý má u nás nastavené svoje vlastné tempo a štýl práce tak, aby mu maximálne vyhovoval.

Dbáme na to, aby maklér dodržiaval pri reprezentovaní našej spoločnosti firemnú kultúru a pri obchodných jednaniach využíval nadobudnuté know-how. Najdôležitejším cieľom našej spoločnosti vo vzťahu maklér-klient je, aby klient bol vždy spokojný. Preto je dôležité pre klienta spraviť vždy maximum.

Provízia je vyplácaná v čo najkratšom čase po tom, ako ju obdržíme na firemnom účte. Maklér nemá s réžiou spojené ďalšie náklady, keďže za maklérov hradíme náklady za marketing, právne služby a inzerciu.

Realitná kancelária DOM-REALÍT si zakladá nielen na partnerských vzťahoch s klientmi, ale najmä s realitnými maklérmi. Buďte aj vy súčasťou stabilného tímu, ktorý neustále napreduje.

Odoslať životopis

Vybrať životopis * Max veľkosť 10MB Podporované typy .pdf, .doc a .docx
  Výborne, súbor bol úspešne nahraný  
  Max veľkosť 10MB Podporované typy .pdf, .doc a .docx

Nepremeškajte nové ponuky!

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá bude vyhovovať Vašim požiadavkám? Zadajte nám parametre, ktoré musí Vaše nové bývanie spĺňať a keď sa v našej ponuke niečo také objaví, okamžite budete o tom informovaný prostredníctvom e-mailu. Buďte medzi prvými, ktorý budú o danej nehnuteľnosti vedieť.

Všetky
Je potrebné vyplniť všetky povinné položky