Náš príbeh

V segmente nehnuteľností pôsobíme už takmer desať rokov, a to vďaka spokojným klientom a pevnému budovaniu partnerských vzťahov v biznise. Úspešne sa pohybujeme na poli realitného trhu, pretože našou hlavnou zásadou je reputácia. Všetky kroky, ktoré naša realitná kancelária robí, sú premyslené, opodstatnené a podložené skúsenosťami. Máme za to, že komplexné poskytovanie služieb vo svete nehnuteľností je možné len vtedy, keď je na prvom mieste partner, s ktorým v danom momente spolupracujeme. Staňte sa ním aj vy, vložte dôveru do rúk odborníkom a začnite spoločnú cestu predaja, kúpy či prenájmu nehnuteľnosti práve s realitnou kanceláriou Dom Realít.

Naša životná cesta je spätá s realitami. Sme realitnou kanceláriou, kde je samozrejmosťou starostlivosť a ochota pomôcť i s neštandardným riešením situácií, ktoré s predajom, kúpou alebo prenájmom nehnuteľností súvisia. Tento prístup sa vypláca, pretože mnoho klientov sa k nám vracia a dlhodobo s nami spolupracuje.

Máme pozitívne referencie, ktoré tieto slová potvrdzujú. Skutočne osobný a ľudský prístup je síce na slovenskom realitnom trhu skôr vzácnosťou, no ak chceme poskytovať spoľahlivé služby, tak pristupovať k realitnému podnikaniu inak, ako je bežné, je jednoducho nevyhnutnosťou. Sme známi v spoľahlivosti a nejde len o kvalitu servisu, ale že vaše záujmy sú za akýchkoľvek okolností na prvom mieste.

Rok 2019 bol pre nás rokom zmien, stal sa prelomovým aj tým, že sme začali pôsobiť nielen v Bratislave, ale aj v Nitre a vo viacerých mestách východného Slovenska. Do nášho tímu neustále pribúdajú noví spoľahliví realitní agenti, ktorí šíria našu filozofiu a dobré meno ďalej, čo nám pomáha neustále v biznise napredovať.

Dovoľte nám stať sa vašim sprievodcom vo svete nehnuteľností. Je to totiž svet, ktorému naozaj rozumieme a v rovnakej miere sa budeme snažiť porozumieť aj vám a vašim požiadavkám.

Kontaktujte nás

Či už riešite kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľností, sme tu pre vás od prvého kroku.

Nepremeškajte nové ponuky!

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá bude vyhovovať Vašim požiadavkám? Zadajte nám parametre, ktoré musí Vaše nové bývanie spĺňať a keď sa v našej ponuke niečo také objaví, okamžite budete o tom informovaný prostredníctvom e-mailu. Buďte medzi prvými, ktorý budú o danej nehnuteľnosti vedieť.

Všetky
Je potrebné vyplniť všetky povinné položky