Náš príbeh.

Volám sa Radovan Varga a som zakladateľom realitnej kancelárie Dom-realít. Po ôsmych rokoch v segmente správa bytových domov som zistil, ako veľmi je dôležité poznať a vnímať individuálne potreby a záujmy každého klienta. S ľuďmi som trávil veľa času a z mnohých pracovných vzťahov sa časom stali vzťahy priateľské.

Moja životná cesta je od roku 2016 spätá s realitami a podobnú vyššie opísanú filozofiu uplatňujem aj v tejto oblasti. Sme realitnou kanceláriou, kde je samozrejmosťou starostlivosť a ochota pomôcť i s neštandardným riešením situácií, ktoré s predajom, kúpou alebo prenájmom nehnuteľností súvisia. Tento prístup sa vypláca, pretože mnoho klientov sa k nám vracia a dlhodobo s nami spolupracuje. Máme pozitívne referencie, ktoré tieto slová potvrdzujú. Skutočne osobný a ľudský prístup je síce na slovenskom realitnom trhu skôr vzácnosťou, no ak chceme poskytovať spoľahlivé služby, tak pristupovať k realitnému podnikaniu inak, ako je bežné, je jednoducho nevyhnutnosťou. Sme známi v spoľahlivosti a nejde len o kvalitu servisu, ale že vaše záujmy sú za akýchkoľvek okolností na prvom mieste.

Rok 2019 bol pre nás rokom zmien, stal sa prelomovým aj tým, že sme začali pôsobiť nielen v Bratislave, ale aj v Nitre a vo viacerých mestách východného Slovenska. Do nášho tímu pribudli viacerí spoľahliví realitní agenti, ktorí šíria našu filozofiu a dobré meno ďalej.

Dovoľte nám stať sa vašim sprievodcom vo svete nehnuteľností. Je to totiž svet, ktorému naozaj rozumieme a v rovnakej miere sa budeme snažiť porozumieť aj vám a vašim požiadavkám.