Tak to sme my - zoznámte sa!

Sme skúsení realitní špecialisti, aj rastúci nováčikovia, ktorí pracujú seriózne a odhodlane, ale vieme sa aj zasmiať. Klientom poskytujeme skvelý servis a zároveň sa s nimi radi porozprávame, či stretneme pri dobrej káve.

Naši makléri

Osobný maklér Jaroslava Šmotláková

Osobný maklér

Jaroslava Šmotláková

capova@dom-realit.sk 0902405244
Osobný maklér Zuzana Mišíková

Osobný maklér

Ing. Zuzana Mišíková

misikova@dom-realit.sk 0918 547 217
Osobný maklér Krupjaková Vladislava

Osobný maklér

Ing. Krupjaková Vladislava

krupjakova@dom-realit.sk 0911 695 666
Osobný maklér Monika Uchytilová

Osobný maklér

Monika Uchytilová

uchytilova@dom-realit.sk 0915 985 558
Osobný maklér Ivana Hujčíková

Osobný maklér

Ivana Hujčíková

hujcikova@dom-realit.sk 0944 711 510
Osobný maklér Maroš Uchytil

Osobný maklér

Maroš Uchytil

uchytil@dom-realit.sk 0917 063 889
Osobný maklér Veronika Vríčanová

Osobný maklér

Veronika Vríčanová

veronika@dom-realit.sk 0918 844 160
Osobný maklér Martina Lacová

Osobný maklér

Martina Lacová

martina@dom-realit.sk 0904 283 991
Osobný maklér Alena Makajova

Osobný maklér

Alena Makajova

alena@dom-realit.sk 0907 190 207
Osobný maklér Gabriela Gižická

Osobný maklér

Gabriela Gižická

gabriela@dom-realit.sk 0910 967 839
Osobný maklér Róbert Havriľák

Osobný maklér

Róbert Havriľák

robo@dom-realit.sk 0905 106 063
Osobný maklér Petronela Szabóová

Osobný maklér

Petronela Szabóová

petronela@dom-realit.sk 0911 642 181
Osobný maklér Juraj Husar

Osobný maklér

Juraj Husar

husar@dom-realit.sk 0949 278 609
Osobný maklér Tomáš Eiben

Osobný maklér

Tomáš Eiben

tomas@dom-realit.sk 0911 188 888
Maklér Michal Šmídt

Maklér

Michal Šmídt

michal@dom-realit.sk 0902 266 363
Osobný maklér Milan Petrík

Osobný maklér

Ing. Milan Petrík

petrik@dom-realit.sk 0905 812 082
Osobný maklér Ľuboš Jurčenko

Osobný maklér

Mgr. Ľuboš Jurčenko

lubos@dom-realit.sk 0907 888 808
Osobný maklér a konateľ Radovan Varga

Osobný maklér a konateľ

Radovan Varga

varga@dom-realit.sk 0917555655
Osobný maklér Denisa Hanusek

Osobný maklér

Denisa Hanusek

denisa@dom-realit.sk 0908 399 190

Kontaktujte nás

Či už riešite kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľností, sme tu pre vás od prvého kroku.

Nepremeškajte nové ponuky!

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá bude vyhovovať Vašim požiadavkám? Zadajte nám parametre, ktoré musí Vaše nové bývanie spĺňať a keď sa v našej ponuke niečo také objaví, okamžite budete o tom informovaný prostredníctvom e-mailu. Buďte medzi prvými, ktorý budú o danej nehnuteľnosti vedieť.

Všetky