Hypotekárny servis

Vyriešime Vašu hypotéku, kým Vy sa budete venovať svojej práci, rodine alebo svojim koníčkom.

Prepočítať hypotéku

Hypotekárny špecialista
Mgr. Jana Lorencová


Oblasť pôsobnosti: Bratislava, Stupava, Lozorno, Malacky, Senec, Pezinok, Trnava, Piešťany, Hlohovec, Nitra

Po štúdiu na Vysoké škole práva v Bratislave som zistila, že práve svet financií a obchodu je práve ten smer, ktorým sa chcem vydať. Práca s ľuďmi ma vždy napĺňala a tak som sa vydala dráhou hypotekárneho špecialistu, ktorým som dodnes. Vďaka dlhoročným skúsenostiam viem, ako banky fungujú. Preto je mojím prvoradým cieľom vyjednať svojím klientom tie najlepšie podmienky a zostaviť pre nich tú najvhodnejšiu formu financovania. Vybavením financovania moje služby nekončia, samozrejmosťou je prvotriedny servis. Aj vďaka tomu mám mnoho spokojných klientov, ktorí sa na mňa mohli vždy spoľahnúť a vedeli, že pre nich robím vždy niečo "naviac".

Motto: "Plne sa sústreďte na prácu, ktorá je pred vami. Ani slnečné lúče nehrejú, pokiaľ ich nesústredíte na jedno miesto. "

Kontaktujte nás

Či už riešite kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľností, sme tu pre vás od prvého kroku.

Nepremeškajte nové ponuky!

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá bude vyhovovať Vašim požiadavkám? Zadajte nám parametre, ktoré musí Vaše nové bývanie spĺňať a keď sa v našej ponuke niečo také objaví, okamžite budete o tom informovaný prostredníctvom e-mailu. Buďte medzi prvými, ktorý budú o danej nehnuteľnosti vedieť.

Všetky
Je potrebné vyplniť všetky povinné položky